Duet Trans

Blog

Moja pierwsza podróż do Niemiec - kompletny poradnik

Wybierasz się do Berlina czy Monachium, a może do innego miasteczka w kraju naszych sąsiadów? Niezależnie od celu podróży, powinieneś się do niej dobrze przygotować. Konieczne będzie na przykład zadbanie o zdrowie i zabezpieczenie się na wypadek zapotrzebowania na opiekę medyczną. Co jeszcze musisz wziąć pod uwagę, decydując się na transport do Niemiec? Nasz poradnik pomoże Ci zorganizować się przed przejazdem, dzięki czemu lepiej odnajdziesz się w nowym miejscu.

Czytaj dalej...

Jakie dokumenty zabrać do Niemiec?

Przed każdym wyjazdem za granicę należy zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi danego kraju. Szczególnie istotne jest zaopatrzenie się w niezbędne dokumenty, które będą potrzebne na miejscu. Oczywiście, jeśli planujesz wyłącznie krótki pobyt wakacyjny, nie będziesz musiał załatwiać tylu formalności, co w przypadku wyjazdu do Niemiec w celach zarobkowych.

Czytaj dalej...

Co warto zobaczyć w Berlinie?

Stolica naszych zachodnich sąsiadów zachwyca swoim historycznym pięknem oraz bogactwem atrakcji. Warto spędzić w Berlinie dłuższy czas, podziwiając zabytki architektury, fascynujące muzea i galerie oraz skorzystać z rozrywek dla całej rodziny. Jakie są nasze propozycje zwiedzania w największym mieście w Niemczech?

Czytaj dalej...

Skontaktuj się z nami

DUET TRANS

ul. Gen. Madalińskiego 13
85-331 Bydgoszcz

tel. 789 291 872

krzysztof@buss.com.pl

NIP: 5540404577

601634594