Duet Trans

Przewozy po Europie

Przewozy po Europie

Na świecie jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć bez odkładania wyjazdu na później. Świadczone przez nas przewozy po Europie to doskonały sposób na podróżowanie niewielką grupą z przyjaciółmi lub całą wycieczką. U nas możesz wynająć busa lub z naszą pomocą zorganizować wycieczkę.

Dysponujemy dużą flotą nowoczesnych pojazdów, które regularnie przechodzą wszystkie niezbędne testy i przeglądy. Dzięki takim działaniom mamy pewność, że podróżujący z nami klienci są bezpieczni. Doskonale wiemy też, że przewozy po Europie wiążą się z długimi, wielogodzinnymi podróżami, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby były komfortowe. Nasze pojazdy posiadają klimatyzację, wygodne siedzenia, a także przestrzeń umożliwiającą wyciągnięcie nóg. Ogromną zaletą są również pojemne bagażniki naszych busów, w których bez trudu zmieszczą się walizki i plecaki podróżujących.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto zdecydować się na przewozy po Europie razem z nami?

Ponieważ poza nowoczesną i komfortową flotą pojazdów zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. Wszyscy z nich dobrze znają trasy, którymi jeżdżą i wiedzą jak uniknąć korków, a także jak znaleźć inną drogę w razie wypadku lub innych, nieprzewidzianych zdarzeń na konkretnej trasie. Doświadczenie na drodze pozwala na szybkie, ale jednocześnie bezpieczne pokonywanie kilometrów. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli pewność, że jadą z odpowiednio wykwalifikowaną osobą, a co za tym idzie czuli się bezpiecznie podczas drogi.


Dla kogo najlepszym rozwiązaniem będzie podróż busem?

Dla wszystkich osób, które chcą przeżyć ciekawą przygodę i podziwiać nie tylko widoki na miejscu, ale również to co pojawia się po drodze. Taka podróż pozwala na poznawanie nowych miejsc, które mijamy. To również doskonały sposób na to, aby nawiązać między sobą lepsze znajomości, a na miejscu bez problemu móc przemieszczać się do okolicznych miast. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnymi pojazdami przewozy po Europie są bardzo wygodne, robimy także postoje pozwalające na rozprostowanie nóg i zaczerpnięcie świeżego powietrza.


Jeśli chcesz odkrywać nowe miejsca razem z przyjaciółmi, to nie zwlekaj tylko wybierz się z nami w podróż po Europie.


Skontaktuj się z nami

DUET TRANS

ul. Gen. Madalińskiego 13
85-331 Bydgoszcz

tel. 789 291 872

krzysztof@buss.com.pl

NIP: 5540404577

601634594