Duet Trans

Przewozy do Niemiec

Przewozy do Niemiec

W dzisiejszych czasach kiedy możemy bez problemu podróżować po całej Europie wielu z nas decyduje się na pracę za granicą, która często wiąże się z lepszymi zarobkami, a co za tym idzie wyższym standardem życia.

Mimo tego osoby przebywające na emigracji nadal chętnie wracają do kraju po to, aby spotkać się z rodziną czy załatwić inne ważne sprawy lub zabrać potrzebne rzeczy. W takich sytuacjach samolot często nie sprawdza się jako środek transportu, głównie dlatego, że ogranicza wagę naszego bagażu, przewożone przedmioty, a także jest droższy.

Jak w takim razie najlepiej podróżować? Odpowiedź jest bardzo prosta, a mianowicie busem!

Skontaktuj się z nami

Poniżej przedstawiamy zalety związane z podróżą busem na trasie Polska – Niemcy:


1. Wygoda: przewóz osób busem w ciągu ostatnich kilku lat stał się dużo bardziej komfortowy. Pojazdy te zostały wyposażone w rozkładane fotele z podłokietnikami, odpowiednią ilość miejsca na nogi, klimatyzację, a także duże luki bagażowe. Większość tego typu pojazdów posiada również odtwarzacze DVD, dzięki czemu pasażerowie mogą obejrzeć film, który znacznie umili długą podróż.

2. Koszt: mimo tego, że coraz łatwiej jest znaleźć tanie bilety lotnicze to na przewóz osób busem jest coraz więcej promocji, które pozwalają na podróż w atrakcyjnej cenie. Ponadto taki transport nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, kupujemy bilet i jedziemy. Natomiast w przypadku samolotu do kosztu biletu trzeba doliczyć dojazd na lotnisko w Polsce, a także przewóz z lotniska do hotelu lub domu za granicą.

3. Elastyczność: dzięki temu, że transport osób do Niemiec świadczony przez naszą firmę odbywa się bardzo często, nie musisz planować go z dużym wyprzedzeniem. W razie potrzeby wystarczy kupić bilet i udać się w podróż na drugi dzień.

4. Bagaże: transport do Niemiec busem pozwala na zabranie ze sobą dużo większej ilości rzeczy, dlatego jest bardzo wygodny, dla Polaków pracujących na stałe za granicą, którzy chcą zabrać ze sobą różne rzeczy, takie jak ubrania czy jedzenie.

5. Alternatywa dla osób, które boją się latać: jeśli stresujesz się na samą myśl o podróży samolotem, to doskonałym rozwiązaniem będzie transport busem. Dobrze sprawdzi się on również w przypadku klientów, które nie posiadają własnego samochodu.


Dokąd jeździmy?

Nasza firma świadczy przewóz osób do Niemiec, zarówno do małych, jak i dużych miast, do których należy między innymi Monachium, Stuttgart, Berlin, Kassel, Hannover czy Frankfurt. Ogromną zaletą naszych usług transportowych jest to, że naszych klientów możemy odebrać również z ich miejsca zamieszkania lub pracy, co często stanowi duże udogodnienie.

Oferujemy również przewozy po całej Europie, dlatego jeśli zaplanowałeś podróż z rodziną lub przyjaciółmi w naszej firmie możesz wynająć busa z kierowcą. Sami również organizujemy różne wycieczki na terenie Europy.


Dlaczego warto?

Ponieważ dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów oraz doświadczonymi kierowcami, dzięki czemu podróż z nami przebiega sprawnie i komfortowo. Zależy nam również na bezpieczeństwie, dlatego też pojazdy którymi dysponujemy przechodzą regularne przeglądy oraz kontrole, dzięki czemu wiemy, że są one w pełni sprawne.


Skontaktuj się z nami

DUET TRANS

ul. Gen. Madalińskiego 13
85-331 Bydgoszcz

tel. 789 291 872

krzysztof@buss.com.pl

NIP: 5540404577

601634594