Duet Trans

Przewozy Paczek

Przewozy paczek

Poza transportem osób na obszarze całego kraju i Europy oferujemy również obsługę przesyłek. Sprawnie realizujemy przewozy paczek, dostarczając je pod wskazany adres w Polsce oraz za granicą, na przykład w Niemczech, Belgii czy Holandii. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam produktów i innych dóbr należących do klientów. Pilnujemy również, aby zawsze dotarły na miejsce terminowo oraz zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dzięki temu klienci chętnie powracają do nas z kolejnymi zleceniami.

Skontaktuj się z nami

Obsługa przez wykwalifikowaną kadrę

Na bieżąco szkolimy naszych pracowników, dlatego jesteśmy pewni, iż otrzymają Państwo usługi transportu przesyłek na miarę własnych potrzeb. Odbieramy pakunki bezpośrednio od klientów o umówionej porze. Przewozimy paczki z takimi produktami, jak: książki, odzież, żywność, kosmetyki i wiele innych. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm, które potrzebują na przykład dostarczyć swoje wyroby do sklepów czy magazynów.


W zależności od zapotrzebowania, jesteśmy w stanie zapewnić ekspresowy przewóz paczek o bardzo zróżnicowanych gabarytach. Przekazujemy liczne, jak i pojedyncze przesyłki. Dostarczamy Państwa produkty w ramach osobnej usługi lub oddajemy pakunek adresatowi przy okazji transportu osób po całej Europie. Możecie być Państwo pewni, że odebrany od Was list czy przesyłka trafią do celu w nienaruszonym stanie. Oczywiście, istnieje również możliwość odbioru i przewozu paczek z innej firmy do Państwa przedsiębiorstwa.


Usługi wyceniane indywidualnie

Niezależnie od tego, czy podejmujemy stałą współpracę, czy realizujemy jednorazową usługę, mogą Państwo liczyć na naszą niezawodność i elastyczność. Za każdym razem wyceniamy przewozy paczek indywidualnie, dzięki czemu zapewniamy klientom konkurencyjne ceny. Dbamy, aby nasza podróż z przesyłką trwała jak najkrócej. Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie oraz nowoczesne pojazdy, dlatego sprawnie pokonują zaplanowaną trasę, zapobiegając opóźnieniom.


Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów dostarczenia przesyłki!


Skontaktuj się z nami

DUET TRANS

ul. Gen. Madalińskiego 13
85-331 Bydgoszcz

tel. 789 291 872

krzysztof@buss.com.pl

NIP: 5540404577

601634594