Duet Trans

Przewozy dla firm

Przewozy dla firm

Z naszych usług skorzystało wiele lokalnych i zagranicznych firm.
Przez wiele lat zajmowaliśmy się transportem marynarzy do zagranicznych portów.
Zapewniamy pewny i komfortowy przewóz pracowników do miejsca pracy. 

Skontaktuj się z nami

Dostarczamy osoby zatrudnione do pobliskich, jak i odległych zakładów pracy. Nasze samochody zapewniają podróżnym komfort, dlatego nawet przejazd do odległych lokalizacji upływa w przyjemnej atmosferze. Auta posiadają klimatyzację, więc także podczas upalnego lata w busie można liczyć na optymalną temperaturę. Ponadto na wyposażeniu znajduje się odtwarzacz DVD, który pozwala wykorzystać czas na rozrywkę w postaci kultowej komedii czy kryminału. Możliwe jest również wyświetlenie podczas przewozu dla firm filmu szkoleniowego, który pozwoli pracownikom wstępnie poznać zakład pracy.


Stały lub jednorazowy transport do pracy

W ramach naszych usług wspieramy przedsiębiorców, poszukujących stałego środka transportu dla pracowników. Codziennie wozimy i odbieramy ich z zakładu pracy, dbając o to, by byli na miejscu zawsze na czas. Przyjmujemy również zlecenia na jednorazowe przewozy dla firm, w ramach których zapewniamy przejazd grupie nowo zatrudnionych, na przykład do Niemiec. Nasze samochody posiadają sporą przestrzeń na bagaże, a fotele pasażerów są rozkładane. Dzięki temu auta świetnie sprawdzają się również wtedy, gdy potrzebny jest przewóz dla firm na dużą odległość.


Nasi kierowcy posiadają niezbędne kwalifikacje, a ponadto prowadzą busy po polskich i zagranicznych drogach od wielu lat. Korzystając z naszych usług, mają więc Państwo pewność bezpieczeństwa przejazdu. Zawsze doskonale znamy trasę, co pozwala nam uniknąć opóźnień. Cenimy Państwa czas i pieniądze, dlatego dostarczamy pracowników na miejsce w ustalonym terminie.


na imprezę integracyjną

W ramach przewozów dla firm zajmujemy się również obsługą różnego rodzaju imprez. Zapewniamy wygodny transport na miejsce integracji, piknik w plenerze czy inne wydarzenia organizowane przez przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i szczegółowo ustalamy zasady współpracy. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo skorzystać z przewozu dla firm lub dopytać o szczegóły oferty.


Skontaktuj się z nami

DUET TRANS

ul. Gen. Madalińskiego 13
85-331 Bydgoszcz

tel. 789 291 872

krzysztof@buss.com.pl

NIP: 5540404577

601634594