Duet Trans

Legalna praca dla opiekunek w Niemczech

Legalna praca dla opiekunek w Niemczech

Firma Duet Trans oferuje legalna praca dla opiekunek w Niemczech. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły współpracy.

Skontaktuj się z nami

Zapewniając osobom starszym i schorowanym towarzystwo i pomoc w codziennych czynnościach, poprawią Państwo ich jakość życia oraz zapewnią sobie dobre źródło dochodu. W ramach legalnej pracy w Niemczech opiekunka ma zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie w domu rodzinnym seniora, którym się zajmuje. Dzięki temu nie tylko jest zawsze na miejscu, ale też znacznie ogranicza wydatki ponoszone w okresie pracy za granicą. Ponadto często zdarza się, że otrzymuje drobne pieniądze na bieżące potrzeby, a także inne dodatki. Legalna praca dla opiekunek w Niemczech pozwala więc zarobić i to lepiej niż na podobnym stanowisku w kraju.

Nasza firma od dawna współpracuje z rodzinami osób starszych, mających ograniczoną sprawność fizyczną, demencję i inne schorzenia utrudniające lub uniemożliwiające samodzielne funkcjonowanie. Zapewniamy najlepsze oferty legalnej pracy dla opiekunek w Niemczech i czuwamy nad interesami obu stron.

Kto znajdzie zatrudnienie za granicą?

Aby wyjechać do sąsiedniego kraju z naszą pomocą, nie trzeba posiadać specjalistycznego wykształcenia. Warunkiem jest natomiast przynajmniej komunikatywna znajomość języka. W zależności od stanu zdrowia seniora, do którego się jedzie, istotne może być także ukończenie kursów z zakresu pielęgniarstwa. Najczęściej wystarcza jednak podstawowa wiedza na temat świadczenia pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym.

Każda kandydatka przed podjęciem zlecenia otrzymuje szczegółowe informacje na temat miejsca, w którym będzie zatrudniona. Dzięki temu wie, czego może się spodziewać i jest w stanie odpowiednio przygotować się do świadczenia pomocy, na przykład poprzez zdobycie informacji na temat konkretnego schorzenia. Jeśli zaoferowanie codziennego wsparcia seniorowi wymaga dodatkowych umiejętności czy kwalifikacji, zawsze upewniamy się, że przydzielona osoba je posiada.

Legalna praca dla opiekunek w Niemczech może stanowić zarówno podstawowe, jak i dodatkowe zajęcie. Chętnie za granicę wyjeżdżają osoby na emeryturze, które nadal cieszą się dobrym zdrowiem, a także studenci, mający do dyspozycji kilka miesięcy wolnych od zajęć.

Skontaktuj się z nami

DUET TRANS

ul. Gen. Madalińskiego 13
85-331 Bydgoszcz

tel. 789 291 872

krzysztof@buss.com.pl

NIP: 5540404577

601634594