Duet Trans

Auto spa & detailing

Auto SPA & Detailing

Zajmujemy się kosmetyką, pielęgnacją oraz renowacją pojazdów. Usuwamy drobne defekty, które powstają w wyniku użytkowania samochodu, a także dokładnie czyścimy go wewnątrz oraz na zewnątrz. Kompleksowe działania w ramach auto spa & detailingu obejmują szereg czynności, dzięki którym pojazd znów wygląda jak nowy. W zależności od oczekiwań klienta, jesteśmy w stanie przywrócić samochodowi wygląd z dnia, w którym pierwszy raz wyjechał na drogę albo wykonać pojedyncze usługi, takie jak delikatna korekta lakieru czy pielęgnacja tapicerki.

 

Skontaktuj się z nami

Renowacja i konserwacja samochodu

Stan karoserii to pierwsze, co rzuca się w oczy, kiedy patrzymy na samochód. Nie da się jednak uniknąć wpływu czasu i niekorzystnych warunków atmosferycznych na pojazd. Można natomiast na bieżąco dbać o pielęgnację lakieru za pomocą profesjonalnego auto spa & detailingu oraz stosować odpowiednie powłoki ochronne, które znacząco spowolnią proces starzenia się środka transportu. Dzięki tym zabiegom będzie bardziej odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

W ramach auto spa & detailingu przeprowadzamy m.in. renowację lakieru, usuwamy niewielkie wgniecenia, a następnie nakładamy warstwę zabezpieczającą. W efekcie samochód znów lśni i znikają wszelkie nierówności albo rysy.

Czyszczenie pojazdu wewnątrz

Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę jest także pielęgnacja wnętrza samochodu. Jeśli na przykład denerwuje Państwa zabrudzona tapicerka czy zachlapane szyby, powierzcie auto spa & detailing specjalistom. Zajmiemy się nie tylko odplamianiem foteli i tylnej kanapy, ale też zabezpieczymy je na przyszłość. Ponadto w ramach ochrony szyb dokładnie je umyjemy, nie omijając żadnych uszczelek, a na życzenie zabezpieczymy również z zewnątrz przed wodą, za pomocą powłoki hydrofobowej. Dzięki temu w czasie opadów będą mieli Państwo lepszą widoczność, ponieważ deszcz będzie odpychany od powierzchni samochodu.

Jeśli chcą Państwo znów cieszyć się eleganckim wyglądem pojazdu, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi eksperci od auto spa & detailingu dobiorą najlepsze metody renowacji i pielęgnacji samochodu.

Skontaktuj się z nami

DUET TRANS

ul. Gen. Madalińskiego 13
85-331 Bydgoszcz

tel. 789 291 872

krzysztof@buss.com.pl

NIP: 5540404577

601634594